TOTES LUXE UK - KHARI COLLECTION

KHARI KOLEKCE

Dlouho očekávaná KHARI VEGAN LEATHER COLLECTION je konečně dostupná k zakoupení!

Náš tým zde v Totes Luxe UK velmi tvrdě pracoval v zákulisí, aby vám přinesl čerstvě vybrané, špičkové, stylové kabelky. V důsledku vší této tvrdé práce jsme rádi, že můžeme konečně představit naši nejnovější kolekci; Taška Khari!

Taška Khari nabízí skvělou harmonii a rovnováhu ke každému outfitu, se kterým je spárována. Je vyrobena z veganské kůže a doplněna krásným zlatým magnetickým zapínáním, dostatečným prostorem pro uložení klíčů a telefonů a také elegantním ramenním popruhem, díky kterému se taška mění z kabelky na crossbody kabelku. Popruh je odnímatelný, což okamžitě poskytuje jiný vzhled.

 

 

Buď jako dárek nebo prostě zasloužený požitek pro sebe, taška Khari je dokonalým nezbytností sezóny!

Taška Khari je k dispozici v 7 úžasných barvách; ZelenáČernáŠedáHnědáPurpurově červenáRůžová a Modrá, která vám dává na výběr širokou škálu barev.

MATERIÁL: Veganská hadí kůže 

MĚŘENÍ: V 21 cm, D 14,5 cm, Š 9 cm

Už jste dostali svůj? Nezapomeňte nás označit na Instagramu @TotesLuxeUK, abyste měli šanci být uvedeni na naší stránce. Rádi bychom od vás slyšeli a viděli různé způsoby, jakými jste se rozhodli upravte si svůj nejnovější doplněk!

Pokud si ještě nekoupíte ten svůj, tak dobře ... na co čekáte?! Nyní je nejlepší čas na nákup vašich, než budou všechny vyprodané. Byli jste varováni! X